תמיר אלברט

Nocturno home and coffee First Floor Nocturno home and coffee 0777008510 Spectrum JLM

תמיר אלברט

30 שנה לקסטה של נושאי המגבעת

כרטיסים

30 שנה לקסטה של נושאי המגבעת

 

בשנת 1988 הוציאו חברי להקת “נושאי המגבעת” את “הקסטה” – היא קלטת הבכורה של להקת נושאי המגבעת, ולמעשה ההקלטה הראשונה של הלהקה. עם יציאתה הפכה הקסטה לקאלט ועוררה קול חדש, רענן וחריף, ששינה את כל מה שקרה עד אז בנוף המוסיקה המקומית.

“הצליל היה חורקני ולא נעים במתכוון אבל הבשורה היתה זוהרת למרחוק. פישוף כתב טקסטים מפוזרים ודאדאיסטים במידת מה, אבל גם מאד נוקבים ומתריסים באמירות שלהם. המגבעת היו כל כך חדשים בשדות הבור של הרוק הישראלי באותה עת, שהמבקרים לא כל כך הבינו מה הם רוצים, אבל ידעו למי להשוות. נושאי המגבעת היו מקבץ אנרגטי של השפעות מצוינות מבלי להיות דומים ממש לאף אחד. הם היו פורקי עול כמו הסקס פיסטולס, לא ברורים כמו הפול, מסתוריים כמו הרזידנטס, פוליטיים כמו הקלאש וישראליים חסרי נימוס וגינונים, לפחות כמו אריק שרון.

כל התכונות הללו הניבו שירים מחוספסים ופרובוקטיביים שמשנים את המאזין כמעט מהרגע הראשון. פישוף וחבריו פתחו לאנשים את האוזניים והעיפו משם את הדונג שספג יותר מדי שקרים חברתיים מוסכמים. היתה בהם ציניות ומודעות יתר שהיתה תמימה ונאיבית. המגבעת היו חלוצים אמיתיים. כמו שהם שרו, “הראשונים לא ידעו שהם ראשונים”. (עמי ברנד)

30 שנה לאחר צאת הקסטה, חוזר תמיר אלברט- מחברי נושאי המגבעת ומיוצרי הקסטה, איתו יחד-רם אוריון שחבר ללהקה לאחר צאת הקסטה, שגיא צורף, יעל ברנר ו- איתי מנבר להופעה חד פעמית, לנגן שוב את כל הקסטה, שירים נוספים של נושאי המגבעת מזמנים מאוחרים יותר וכן שירים חדשים של תמיר אלברט שנכתבו לאחרונה ממש.

תמיר אלברט- שירה וגיטרה

רם אוריון- קולות וגיטרה

שגיא צורף- בס

יעל ברנר- קלידים

איתי מנבר- תופים

 

פתיחת דלתות: 20:30

תחילת מופע: 21:30

מחיר כרטיס במכירה מוקדמת: 85 ש”ח

מחיר כרטיס בקופת המופע: 105 ש”חפתיחת דלתות שעה לפני תחילת המופעים

כרטיסים

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Click to show error
Error: Server configuration issue
אבגדהוש
12
3456789
17181920212223
24252627282930
31


מוזמנים להגיע מוקדם וליהנות מהמטבח האיכותי: החלבי-צמחוני-טבעוני וכשר.

❮ לכל ההופעות