רומן זדורוב – רוצח או חף מפשע?

Nocturno home and coffee First Floor Nocturno home and coffee 0777008510 Spectrum JLM

רומן זדורוב - רוצח או חף מפשע?

הכלים לגשת מחדש לשאלה הגדולה

כרטיסים
50 ₪ במכירה מוקדמת

עם חלוף 12 שנים מפרשת הרצח הברוטאלי שזעזעה את המדינה, זהות הרוצח של תאיר ראדה ז״ל נותרה בגדר תעלומה שעוד מתעתעת בציבור הישראלי. על אף פסיקות חוזרות ונשנות של מערכת המשפט על אשמת רומן זדורוב ברצח המתועב, סתירות ועיוותים בהליך המשפטי, בחשיפת המניעים לרצח ובתיאום העדויות, הותירו אחריהם סימני שאלה רבים. האם רומן זדורוב עומד מאחורי הפרשייה הנוראה? או שמא זדורוב חף מפשע בעוד שהוא יושב מאחורי סורג ובריח?

גל השמועות, הקונספירציות ושלל הפרטים החסרים, מלווים את סיפור הרצח של תאיר ראדה ז״ל, ואלו אף היוו בסיס לסדרה הדוקומנטרית הישראלית ״צל של אמת״ (2016), שמתעדת את המסתורין יוצא הדופן של הפרשה. ד״ר אבי זלבה, דוקטור לקרימינולוגיה, קצין משטרה בכיר בדימוס אשר ביקר בזירות רצח רבות ופרופסור תמר אלמור, דיקן בית הספר למדעי ההתנהגות והחוג לפסיכולוגיה במכללה למנהל, יתארחו על במת Funzing Talks להרצאה מרתקת ועוצרת נשימה עם ממצאים שלא הכרתם על תעלומת הרצח.

ההרצאה תתייחס לראיות בית המשפט, מקורות והסתברויות לרצח, בנושא ההודאה באשמה, מדובבים, וקונספירציות אמת ושקר. ד״ר זלבה ייפקח את עיניכם לפרטים החבויים בין השורות, בהתבסס על מחקרו האישי אודות הפרשה, מעורבותו בה כקצין משטרה, וניסיונו הרב בפרשיות מסוג זה. פרופסור תמר אלמור תתייחס למאפייני האישיות של ״רוצח מזדמן״ למול ״רוצח המתכנן מראש״, ובכך תתן לכם את הכלים לגשת מחדש לשאלה הגדולה- האם רומן זדורוב רוצח או חף מפשע?

 

10% הנחה לרכישה באתר או באפליקציה

קוד קופון: Fun10Noc

לשימוש חד פעמי, ללא כפל מבצעים ועד גמר המלאי. בכפוף לתנאי השימוש באתר Funzing.פתיחת דלתות שעה לפני תחילת המופעים

50 ₪ במכירה מוקדמת

כרטיסים

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Click to show error
Error: Server configuration issue
אבגדהוש
12
3456789
17181920212223
24252627282930
31


מוזמנים להגיע מוקדם וליהנות מהמטבח האיכותי: החלבי-צמחוני-טבעוני וכשר.

❮ לכל ההופעות