קוסמטיקה קוריאנית?

Nocturno home and coffee First Floor Nocturno home and coffee 0777008510 Spectrum JLM

קוסמטיקה קוריאנית?

כל מה שלא ידעתן על הדבר החם בקוסמטיקה העולמית

כרטיסים
30 ₪ במכירה מוקדמת

כי מציון תצא תורה ומקוריאה – קוסמטיקה

סליחה גבירתי, אבל איפה משיגים כאן עור חלק ומושלם כמו של הקוריאניות??

אם חשבתן שהכל גנטיקה אז תחשבו שוב. תתפלאו, אך הקוריאניות בעלות העור החלק והמושלם טורחות עבורו לא מעט, רק שבניגוד אלינו נשות המערב, המתחילות טיפוח אינטנסיבי עם הופעת הקמט הראשון, אצל הקוריאניות זה מתחיל עוד בגיל העשרה בשגרת טיפוח הכוללת לא פחות מעשרה שלבים!)

כבר כמה שנים שהקוסמטיקה הדרום קוריאנית היא הדבר החם בתעשיית הטיפוח העולמית והעיניים נשואות לקוריאה. חברות מערביות מייצרות מוצרים בהשראתה וענקיות טיפוח בינלאומיות כדוגמת SEPHORA ורשת הביגוד Urban Outfitters מקצות לה עוד ועוד שטחי מדף בחנויות שלהן ברחבי העולם. בלוגריות טיפוח מדברות על K-Beauty באינספור סרטונים, קבוצות רבות בפייסבוק מוקדשות לנושא ויש אפילו האשטאגים ייעודיים באינסטגרם. ההתלהבות רק גדלה ורבים במערב, גם בישראל, מתמכרים לשגרת הטיפוח הקוריאנית האדוקה הנפרשת לאורך היום והשבוע, ולמוצרים האיכותיים שלה כמובן. בקיצור, כולם מדברים על “קוסמטיקה קוריאנית” בכל מקום. אבל למה? מה בעצם ייחודי בה כל כך ואיך היא שונה מהקוסמטיקה המערבית הקלאסית?

בהרצאה בנוקטורנו נלמד על כמה הבדלים “פילוסופיים”, בשיטת טיפוח הפנים המערבית אל מול זאת הקוריאנית ואיזה טעויות “טיפוח” אנו עושים המזיקות לעור ומגבירות בדיוק את מה שבאנו לפתור .

נבין מה ייחודה של הקוסמטיקה הקוריאנית, נכיר רכיבי מפתח טבעיים ומפתיעים ונלמד איך ומה כדאי ליישם בשגרת הטיפוח הקוריאנית הארוכה ולצאת מזה בחיים, עם עור חלק וקורן – ממש כמו שהקוריאניות יודעות (לא, זה לא רק גנטיקה)!

כמו כן, נכיר כמה מהחידושים הקוסמטיים האחרונים בגזרת הטיפוח והאיפור המגיעים אלינו מקוריאה, נקבל דוגמיות של מוצרי טיפוח באדיבות אתר האונליין לקוסמטיקה קוריאנית – ביוטיקו וכמובן – נוכל לספק יצרים ולרכוש קוסמטיקה קוריאנית של כמה ממותגי הטיפוח הפופולאריים והמוכרים ביותר בקוריאה כבר במקום, מיד לאחר ההרצאה, כולם ברישיון משרד הבריאות הישראלי!

קוסמטיקה קוריאנית – סוף סוף בישראל.פתיחת דלתות שעה לפני תחילת המופעים

30 ₪ במכירה מוקדמת

כרטיסים

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Click to show error
Error: Server configuration issue
אבגדהוש
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


מוזמנים להגיע מוקדם וליהנות מהמטבח האיכותי: החלבי-צמחוני-טבעוני וכשר.

❮ לכל ההופעות