סיפורה של שפחה

Nocturno home and coffee First Floor Nocturno home and coffee 0777008510 Spectrum JLM

סיפורה של שפחה

גרסת המציאות

כרטיסים

 גרסת המציאות

לכבוד סיומה של העונה השנייה של סדרת הטלוויזיה המצליחה “סיפורה של שפחה”‘,  ד”ר הדס כהן וליטל ספיבק, בוחנות לעומק רבדים שונים בסדרה ואשר מראות עד כמה היא לא רחוקה מהמציאות העכשווית.

=================================

בסדרה “סיפורה של שפחה” לנשים אסור לקרוא ולכתוב. מצופה מהן להגשים את תפקידן הביולוגי כאימהות והן משמשות כפילגשות למטרות רביה. על מנת להבין ולעמוד על הסכנות הגלויות והסמויות שעולות בסדרת הדרמה הזו. ד”ר הדס כהן תדבר על המציאות ההיסטורית עליה היא מתבססת כגון משפטי המכשפות בהיסטוריה האמריקאית, מכבסות מגדלנה ״מטהרות״ הנשים באירלנד, תכנית הילודה של הנאצים, המקור התנכ״י לטקס הרבייה החודשי והיחס ליהודים בשואה. ד”ר הדס כהן, מרצה למדעי המדינה ולמגדר באוניברסיטה העברית, באוניברסיטה הפתוחה ובאוניברסיטת בן גוריון. עורכת דין, בעלת תואר שני מאוניברסיטת קולומביה ודוקרטורט מאוניברסיטת הניו סקולליטל ספיבק – המסרים החזותיים הסודיים בסדרה “סיפורה של שפחה”

========================

יוצרי הסדרה מעבירים לצופים מסרים נסתרים, ביקורת וערכים שונים באמצעות שימוש בעולם ויזואלי עשיר הכולל עיצוב תלבושות, דימויים השואבים מתולדות האמנות, צבעים סמליים ואזכורים חזותיים שונים. ליטל ספיבק אספה את שלל הדימויים שיחשפו את הרובד הפרשני הסמוי בסדרה ואשר יתרמו להבנה מעמיקה שלה. ליטל ספיבק, בעלת הבלוג העוסק בקשר בין תרבות פופולארית ותולדות האמנות, “שיר ותמונה”. מאסטרנטית בחוג לתולדות האמנות באוניברסיטה העברית ומורה לתולדות האמנות.

פתיחת דלתות: 19:30

תחילת הרצאה: 20:30

מחיר כרטיס במכירה מוקדמת: 35 ש”ח

מחיר כרטיס בקופת המופע: 40 ש”חפתיחת דלתות שעה לפני תחילת המופעים

כרטיסים

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Click to show error
Error: Server configuration issue
אבגדהוש
12
3456789
17181920212223
24252627282930
31


מוזמנים להגיע מוקדם וליהנות מהמטבח האיכותי: החלבי-צמחוני-טבעוני וכשר.

❮ לכל ההופעות