לירון מיוחס

Nocturno home and coffee First Floor Nocturno home and coffee 0777008510 Spectrum JLM

לירון מיוחס

La Gitana

כרטיסים
50 ₪ במכירה מוקדמת
60 ₪ בקופת ההופעה

לירון מיוחס היא “הצועניה” באיטלקית.

המוזיקאית יצרה את הפרויקט לה ג’יטנה לאחר שנים של נדודים ברחבי העולם. מיוחס היא מולטי אינסטרומנטליסטית, מתמחה בנגינה בכלי הקשה – בתוף ההאנג (פאנטם) עם הצליל העמוק, הדג’מבה האפריקאי ועוד. מיוחס התאהבה במקצבים עוד בילדותה, בעקבות מפגש עם נגנים בדואים במהלך חופשה בסיני. הרפתקאות מהסוג הזה שזורות בסיפורים ובמוזיקה שהרב – תרבותיות והחזרה לשורשים היא המאפיין הבולט ביצירתה. העיבודים מתאפיינים בסאונד ישראלי ים-תיכוני, יחד עם נגיעות מוזיקת פולקלור מאיטליה (טרנטלה) והשפעות של ג’אז.

בעקבות צאת אלבום הבכורה ״לה ג׳יטאנה״ בקיץ האחרון, לירון מנגנת על כל במה אפשרית בארץ. מאינדינגב בדרום עד ״לה אינדיגה״ בצפון, פסטיבלי אמנות, מחול ושירה – הצוענייה תמצא את הדרך אל הלב והאגן. היא תבוא עם כלי הקשה, הרמוניה ונוכחות נשית סוערת. נפגש.

“האלבום LA GITANA מחזיר אותנו דור אחורה במוסיקה הישראלית, לזמנים בהם רצינו, ויכולנו להינתק מן המציאות הקשה אל צלילי מוסיקת עולם ולהאמין, דרך היופי של הצלילים והאוניברסליות של המילים, שאנו חיים במציאות זכה, בה האהבה והשלום ינצחו, כי הרי ברור שאין דרך אחרת. האלבום של מיוחסמעניק לנו הזדמנות להתמסר ליופי, לקצב, לעדנה.“ – גיא טנא, טנא ג’י

על הבמה

דרור שמעוני – עוד וגיטרה

טל אברהם – חצוצרה ופנדירו

שחר קאופמן – בס

עינת הראל – תופים ושירה

“La Gitana” is Liron Meyuhas’ border-jumping musical project, fusing African rhythm, Italian folklore and Middle Eastern spice. Following the successful crowdfunding campaign for her album,  exciting collaborations, and the release of the album “La Gitana” , the Israeli percussion artist is back on the road.

Standing out as one the worlds rare female percussion experts, Liron is also a singer, composer, multi-instrumentalist and ensemble leader. Her global voyage has taken her from North and West Africa, through the Sinai desert, to Italy’s rich folkloric tradition, with roots firmly planted in the incredible complexity of Jerusalem, פתיחת דלתות שעה לפני תחילת המופעים

50 ₪ במכירה מוקדמת
60 ₪ בקופת ההופעה

כרטיסים

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Click to show error
Error: Server configuration issue
אבגדהוש
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


מוזמנים להגיע מוקדם וליהנות מהמטבח האיכותי: החלבי-צמחוני-טבעוני וכשר.

❮ לכל ההופעות