ישראל פורטנוי | מול הלהבות

Nocturno home and coffee First Floor Nocturno home and coffee 0777008510 Spectrum JLM

ישראל פורטנוי | מול הלהבות

השקת אלבום

כרטיסים
45 ₪ במכירה מוקדמת
50 ₪ בקופת ההופעה
ישראל פורטנוי | מול הלהבות – השקת אלבום
(Facing Flames Feat. Guilda – (Album Launch
 
בדיוק לפני שנתיים פרצה שריפה במבוא מודיעים – ויישוב שלם עלה באש. גם ביתו של ישראל פורטנוי, עולה חדש מאנגליה שהתגורר ביישוב, נשרף כולו. כל רכושו עלה באש, כולל האולפן הביתי שלו, יחד עם עשרות כלי נגינה והמון מוסיקה.
 
ישראל פורטנוי הוא מוסיקאי-יוצר, ומכל כלי הנגינה, ציוד ההקלטה ומחברות השירים – הצליח להציל רק דבר אחד שלמזלו לקח איתו כשיצא מהבית לפני השריפה: גיטרת ווינטיג’ נדירה משנת 1963 – ״גילדה״. הוא החליט לקחת את הגיטרה הזו ומצא בה השראה ועידוד. בזכותה החל ליצור, לנגן ולפרוח מחדש אל מול ביתו וזכרונותיו שהפכו לאפר ברגע אחד.
 
כעת, בדיוק שנתיים אחרי השריפה, הוא מוציא אלבום אקוסטי ואינטימי – זיכרון בשם Facing flames (בתרגום חופשי – מול הלהבות). לאחר ששחרר כמה אלבומים עם ההרכב ״האחים פורטנוי״, שהוקלטו בנאשוויל וזכו להכרה בארץ ובעולם (בין השאר במגזין הבילבורד היוקרתי), זהו אלבום הסולו הראשון שלו כשהוא מלווה את עצמו ב’גילדה’ – הגיטרה ששרדה את הלהבות. השירים, כך אומר ישראל, הולחנו בהשראתה של הגיטרה, וכמו נכתבו מעצמם מתוך ההרהורים שהתלוו לתקופה הזו.
 
.Exactly 2 years after a fire destroyed everything he owned, British singer-songwriter Israel Portnoy releases his debut solo album “Facing Flames” Featuring “Guilda” – his saving grace.
 

מספר הכרטיסים מוגבל
הכניסה להופעה בהצגת תו ירוק/ תעודת מחלים.פתיחת דלתות שעה לפני תחילת המופעים

45 ₪ במכירה מוקדמת
50 ₪ בקופת ההופעה

כרטיסים

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Click to show error
Error: Server configuration issue
אבגדהוש
12
3456789
17181920212223
24252627282930
31


מוזמנים להגיע מוקדם וליהנות מהמטבח האיכותי: החלבי-צמחוני-טבעוני וכשר.

❮ לכל ההופעות