יאיא

Nocturno home and coffee First Floor Nocturno home and coffee 0777008510 Spectrum JLM

יאיא

מופע אקוסטי

כרטיסים
65 ₪ במכירה מוקדמת
75 ₪ בקופת ההופעה
יאיא
 
יאיא, המוכר לנו כבר שנים רבות כבסיסט להקת “הדג נחש”, מאחורי שני אלבומי סולו, פרויקט הילדים המצליח “ילדי בית העץ”, ואינספור שיתופי פעולה שונים ומגוונים עם אמנים ויוצרים, כובש לאט לאט שביל עצמאי במקביל לשבילים הנוספים בחייו ומבסס את עצמו כיוצר מעניין ומוערך במוזיקה הישראלית.
 
יאיא, חבר וממייסדי להקת “הדג נחש”, איתם מופיע על הבמות הגדולות ביותר בישראל מזה 25 שנה. את פרויקט “ילדי בית העץ” יצר ויזם יחד עם אחיו רן, וכולל ארבעה אלבומים מצליחים בהשתתפות האמנים האהובים בישראל, סדרת טלוויזיה זוכת ארבעה פרסי האקדמיה, חמישה ספרים עלילתיים, הצגה ומופע מוזיקלי. בנוסף, זכה ב-4 פרסי אקו”ם כולל פרס למלחין (2018) ,ופרס למלחין שיר השנה ילד של אבא (2014), זוכה פרס האקדמיה לטלוויזיה עבור מוסיקה מקורית.
 
כמפיק ויוצר הלחין וכתב יאיא שירים למוקי, מוש בן ארי, יהודית רביץ, קרולינה, מירי מסיקה, מרינה מקסימיליאן, שי צברי, רביד פלוטניק (נצ’י נצ’),דנה ברגר, דן תורן ועוד.
בנוסף, הפיק מוזיקלית אמנים כדוגמת מוש בן ארי, יהודית רביץ, מרינה מקסימיליאן, הדג נחש, רביד פלוטניק, שי צברי, דנה ברגר, אריאל הורוביץ, רעות יהודאי, ארי גורלי, לא דובים ועוד.
 
יאיא לקח חלק בפרויקטים רבים ומגוונים; כתב מוזיקה מקורית לסרט “תלויים באוויר – freeflow” זוכה פסטיבל חיפה, הלחין את “אש קטנה”, שיר הנושא של הסרט המצליח “ואז היא הגיעה”, מבצע ומעבד שיר הפתיחה של תכנית הדגל של גלי צה”ל “קולה של אמא”.
 
עד כה הוציא יאיא שני אלבומי סולו: “יאיא” (2008) ו”קאובוי של שושנים” (2012), בהשתתפות ברי סחרוף, רמי פורטיס, שלומי שבן, קרולינה, עלמה זק, רוני אלטר ואמילי קרפל, ובימים אלו בדרך לאלבום שלישי אותו יצר כמעט לבדו- הלחין וכתב את כל השירים, ניגן את כל הכלים, וערך מספר שיתופי פעולה מעניינים עם: חנן בן ארי, יהלי סובול, אביב גדג’ ונטע אלקיים, את הכל הפיק בעצמו.
 
בימים אלו יוצא יאיא במופע להקה איתם יופיע על מיטב הבמות בישראל, וינגנו שירים חדשים, שירים ישנים, וקצת שירים מהפרויקטים הנוספים בהם לקח חלק במהלך שנותיו.


פתיחת דלתות שעה לפני תחילת המופעים

65 ₪ במכירה מוקדמת
75 ₪ בקופת ההופעה

כרטיסים

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Click to show error
Error: Server configuration issue
אבגדהוש
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


מוזמנים להגיע מוקדם וליהנות מהמטבח האיכותי: החלבי-צמחוני-טבעוני וכשר.

❮ לכל ההופעות