הלל מורן – חלום משוגע

Nocturno home and coffee First Floor Nocturno home and coffee 0777008510 Spectrum JLM

הלל מורן - חלום משוגע

אורחות: האחיות ג'משיד

כרטיסים
60 ₪ במכירה מוקדמת
70 ₪ בקופת ההופעה
הלל מורן – חלום משוגע
Halel Moran – Crazy Dream
אורחות: האחיות ג’משיד
 
“זו היתה יכולה להיות תמונת קיטש של אהבה שקיעה וים. היא לא. אין כאן מתקתקות אינסטנט, אלא רגישות אותנטית המתורגמת למוסיקה של לחן והרמוניה מורכבים…מנגינה שפניה למוסיקה ישראלית של פעם, לא שומעים כיום שירים כאלה של יופי צרוף” יוסי חרסונסקי.
 
הלל מורן בהשקת אלבום שני – חלום משוגע.
הרכב שירי הלל, הוא הרכב המנגן מוסיקה מקורית ישראלית. למוסיקה ניחוח נוסטלגי עשיר – מלודיות מלטפות הנעות בין סגנון הג’אז לרוק ישראלי של שנות ה70. רטרו פופ עם נוכחות חזקה של פסנתר. המאזין לשירי הלל צפוי לצאת למסע מוסיקלי מיוחד במינו.
 
ההרכב שנוסד בשנת 2016 בעיר ירושלים, לצד ובעקבות תהליך פונדקאות של הלל מורן (יוצר ומנהל ההרכב) ובן זוגו רועי ג’רופי. הזוג עלה לתודעה הציבורית, לאחר שיצאו בקמפיין גיוס המונים לטובת מימון הליך הפונדקאות והעלאת המודעות למצוקתם של זוגות הומוסקסואלים בהבאת ילדים לעולם. הקמפיין, שהצליח מאוד ויצר הרבה רעש ופרסום, נחתם במופע מיוחד בו השתתפו אמנים רבים, והניח את היסודות להרכב שירי הלל.
היום לאחר 6 שנים, הלל משיק את האלבום השני – חלום משוגע, המשקף ומתכתב את חווית ההורות לאחינועם שנולדה בארה”ב והיא כבר בת שנתיים.
 
השירים במופע מספרים סיפור של גאווה ישראלית, ומתארים תהליך של יציאה מהארון, לצד הורות גאה ירושלמית. ההרכב הופיע ברחבי ישראל, בשבוע הגאווה בירושלים ובתל אביב, ושיתף פעולה עם מירה עוואד, דוד לביא וניסו שליו. בהופעת ההשקה בנוקטורנו לייב הלל יארח את האחיות ג’משיד.
 
חברי ההרכב: הלל מורן – יוצר וזמר | תאיר בר אור – קונטרבס | דניאל פיין – מנהל מוסיקלי ופסנתרן | נמרוד כץ – טרומבון | | אביגיל מרזל – תופים | אורחות: האחיות ג’משיד ||


פתיחת דלתות שעה לפני תחילת המופעים

60 ₪ במכירה מוקדמת
70 ₪ בקופת ההופעה

כרטיסים

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Click to show error
Error: Server configuration issue
אבגדהוש
12
3456789
17181920212223
24252627282930
31


מוזמנים להגיע מוקדם וליהנות מהמטבח האיכותי: החלבי-צמחוני-טבעוני וכשר.

❮ לכל ההופעות