אלדד ציטרין

Nocturno home and coffee First Floor Nocturno home and coffee 0777008510 Spectrum JLM

אלדד ציטרין

מוקף בסט 360 מעלות

כרטיסים

הוא מוסיקאי, הוא פסנתרן, הוא מלחין, הוא מפיק, הוא זמר.

בדרכו הייחודית ובאופן מעורר השתאות, אלדד ציטרין יוצר ומנגן את המוסיקה שלו מוקף בסטכלי נגינה ייחודי, שנבנה עבור המופע . ציטרין הוא One Man Show – תזמורת של איש אחד. הוא שר,הוא יוצר, מנגן את המוסיקה שלו, תוך שהוא משתמש בו זמנית במגוון כלי הנגינה העומדים לרשותו. כמו אקרובט המרחף באוויר, כשהוא מוקף בסט 360 מעלות המורכב מפסנתר חשמלי, מקלדות, כלי נשיפה, כלי הקשה, תופים אקוסטיים ואלקטרונים, הוא מאתגר את עצמו ובוחן את גבולות יכולתו כרב נגן היוצר ומקליט בזמן אמת והופך את התפקידים הנפרדים של כלי הנגינה המקיפים אותו לכדי יצירה שלמה.

לצד הופעותיו האישיות מנהל אלדד מוסיקלית את הופעותיה של ריטה ומשתף פעולה עם בכירי האמנים בישראל וביניהם דודו טסה, אביתר בנאי, אמיר דדון, נתן גושן, שלומי שבת, מיכה שטרית, עידן רייכל ואחרים. עד היום הוציא ציטרין 3 אלבומים המציגים מגוון ושלל סגנונות החוברים יחדיו, אלקטרוני לצד אקוסטי, אלטרנטיבי לצד פולק, קלאסי לצד קרוסאובר, רוק לצד ניו אייג’. הראשון – LAST OF SONGS פרויקט משותף עם אירית דקל השני – “A TRAIN VIEW” אלבום סולו פסנתר השלישי – “אוויר לעוד שנים” כלל 11 שירים.

בימים אלה מוציא אלדד ציטרין את Three Old Words – סינגל ראשון מתוך EP חדש,מלווה בקליפ קסום שצולם על רקע נופי המדבר והים בהשתתפותה של נועה איילי על הצ’לו.

 

פתיחת דלתות: 20:00

תחילת מופע: 21:00

מחיר כרטיס במכירה מוקדמת: 55 ש”ח

מחיר כרטיס בקופת המופע: 70 ש”ח

מחיר סטודנט: 45 ש”ח*

*בהצגת תעודה במקוםפתיחת דלתות שעה לפני תחילת המופעים

כרטיסים

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Click to show error
Error: Server configuration issue
אבגדהוש
12
3456789
17181920212223
24252627282930
31


מוזמנים להגיע מוקדם וליהנות מהמטבח האיכותי: החלבי-צמחוני-טבעוני וכשר.

❮ לכל ההופעות