אודות

Nocturno home and coffee First Floor Nocturno home and coffee 0777008510

אודות

שמו של נוקטורנו נגזר מהמילה הלטינית שמשמעותה “לילי”, ולכן לא מפתיע שבית הקפה מלא האווירה הזה הופך בשעות הערב והלילה לחיה מסוג אחר לגמרי. נוקטורנו Live הוא מתחם הופעות ותרבות שממוקם בקפה נוקטורנו המוכר והאהוב, אבל מעניק למבקרים אווירה קברטית חמה, לאונג’ים מפנקים, שולחנות וספות מרווחות, בר רחב ועמוס במשקאות וכמובן אירועים מיוחדים שמיישרים קו עם החזון האמנותי ויוצא הדופן של נוקטורנו.

הופעות מוזיקה, סטנד אפ,
ערבי קונספט, ומה שביניהם

לנוקטורנו Live מגיעים בשביל ההופעות המעולות של מיטב האמנים, האווירה המיוחדת סביב שולחנות אינטימיים, העיצוב האמנותי, הבירות, הקוקטיילים המגניבים והאלכוהול, וכמובן גם התפריט החלבי, צמחוני וטבעוני הטעים והכשר, המוגש גם בהופעות, ואשר מהווה חלק מהקסם של הנוקטורנו גם בשעות הלילה.
לוח הזמנים הצפוף של אירועי נוקטורנו
Live כולל הופעות של מוזיקאים ירושלמים, ישראלים ובינלאומיים מובילים, מוזיקה אקוסטיות, אתנית, פיוטים, רוק ואלטרנטיב, סול, Fאנק, היפהופ, פולק אינדי ועוד, מופעי ספוקן וורד ופואטרי סלאם, הרצאות על הבר, ערבי קונספט, השקות ספרים, מסיבות, אירועים פרטיים ושאר הפתעות. כל אלה חוברים ביחד לאווירה הקסומה של הנוקטורנו Live ויוצרים חוויה בלתי נשכחת עד לשעות הקטנות של הלילה.

איכות בלתי מתפשרת

נוקטורנו Live מכיל עד 120 אורחים, בחלל שעוצב במיוחד עם תקרה אקוסטית, קונכיה אקוסטית שמקיפה במת הופעות והרצאות גדולה, ציוד סאונד מקצועי ואיש סאונד צמוד לכל הופעה. כל אלה מעניקים חוויית בילוי לילית בסטנדרטים הגבוהים ביותר באווירה קסומה, סביב שולחנות עם אוכל משובח ואלכוהול איכותי.

אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013. - להצהרת נגישות מלאה - התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי. הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפנים Chrome ו- Internet Explorer. האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות. ראו סעיף תפעול האתר להרחבה. מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולארי.