עקיבא נתן – כוכבי בוקר

Nocturno home and coffee First Floor Nocturno home and coffee 0777008510 Spectrum JLM

עקיבא נתן - כוכבי בוקר

Akiva Natan - Morning Stars

כרטיסים
40 ₪ במכירה מוקדמת
50 ₪ בקופת ההופעה
עקיבא נתן – כוכבי בוקר
Akiva Natan – Morning Stars
 
עקיבא נתן הוא זמר – יוצר וכנר בן 33, ירושלמי במקור. המוסיקה של עקיבא היא מוזיקת נשמה עברית, יש בה שילוב בין עולמות הפיוט לעולמות הקלאסיים מהם הוא צמח, יחד עם השפעות כמו שם טוב לוי, אבישי כהן, רייכל ועוד.
את ההשראה לשיריו הוא שואב מעולמות המדיטציה, מהאדמה, הכוכבים, ומתורת הסוד העברית. המוזיקה שלו היא חלק מיריעה רחבה של עשייה שהיא על התפר בין מרחבים של ריפוי – אומנות – ורוח, מתוך בקשה להשיב את המוזיקה למקומה האורגני בחיי האדם והקהילה, כשער לחיבור לגוף, לנשימה, לקול, ולהארת הפנים בין אדם לאדם ובין אדם לטבע.
 
עקיבא הופיע בשנים האחרונות עם “אנסמבל יעלה” – הרכב אתני המושתת על מוסיקה יהודית שורשית ופיוטים מהמקורות בעיבודים חדשים.
המופע כוכבי בוקר מורכב מדואו של פסנתר, כינור וגיטרה ובתוכו מוביל עקיבא את הקהל דרך מסע מופלא מהלילה אל הבוקר, מתוך חושך לאור, דרך שירים מקוריים, לחנים לשירי משוררים ולפיוטים, וקטעים אינסטרומנטליים, המבטאים יחד את מנעד הרגשות של האדם ההולך בחושך של החיים ומצפה לאור.
בקרוב יצא לאור אלבומו הראשון “במעגלים” בהפקה מוזיקלית של נאור כרמי.
 
ההרכב:
עקיבא נתן: מילים, לחנים, שירה, כינור וגיטרה
שני ברונר: פסנתר, מלודיקה, וקולות
 
הסינגל הראשון -“כוכבי בוקר” הוא פיוט קדום שעקיבא הלחין.
“כוכבי הבוקר הם דבר והפכו – הכוכבים עם המטען הלילי של המסתורין, הגעגועים והחיפוש – יחד עם אור הבוקר, הפשטות והשמחה. משהו בסדק הזה שבין הלילה ליום, בין הגלוי לנסתר, מרתק אותי וממנו אני שואב השראה. הפיוט הזה קורא לנו לשים לב אל הנשמה – אל הקיום שלנו היפה, השברירי, הפלאי. להתעורר בבוקר אל השמחה, ההכנעה שבלב, האומץ. בתפילה שיביא מרפא ללבבות, יזכיר לנו לשים לב אל פלא הנשמה שלנו – היקרה, החד פעמית, הרוטטת, ואורה כאור החמה, כאור בוקר.”
 
Akiva Natan grew up in Jerusalem, his music has a unique texture influenced by Western Classical music, Middle Eastern Piyut tradition, and modern Israeli music. The performance Kochvey Boker – Morning Stars is an emotional and spiritual journey, following the soul in its search after light and unity. Musically and vocally it is a rich and compelling experience that continues to echo in the heart long after the concert.


פתיחת דלתות שעה לפני תחילת המופעים

40 ₪ במכירה מוקדמת
50 ₪ בקופת ההופעה

כרטיסים

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Click to show error
Error: Server configuration issue
אבגדהוש
12
3456789
17181920212223
24252627282930
31


מוזמנים להגיע מוקדם וליהנות מהמטבח האיכותי: החלבי-צמחוני-טבעוני וכשר.

❮ לכל ההופעות