אודות

Nocturno home and coffe
Nocturno Live shows

אודות

שמו של נוקטורנו נגזר מהמילה הלטינית שמשמעותה “לילי”, ולכן לא מפתיע שבית הקפה מלא האווירה הזה הופך בשעות הערב והלילה לחיה מסוג אחר לגמרי. נוקטורנו Live הוא מתחם הופעות ותרבות שממוקם בקפה נוקטורנו המוכר והאהוב, אבל מעניק למבקרים אווירה קברטית חמה, לאונג'ים מפנקים, שולחנות וספות מרווחות, בר רחב ועמוס במשקאות וכמובן אירועים מיוחדים שמיישרים קו עם החזון האמנותי ויוצא הדופן של נוקטורנו.

הופעות מוזיקה, סטנד אפ, ערבי קונספט ומה שביניהם

לנוקטורנו מגיעים בשביל האווירה הביתית, העיצוב האמנותי והתפריט החלבי המשובח של המקום (עם מגוון מנות צמחוניות וטבעוניות) שממשיכים להוות חלק מהקסם גם בשעות הלילה – אבל האירועים שנערכים מדי ערב נותנים את הקצב והאווירה ומעשירים את החוויה. לוח הזמנים הצפוף של אירועי נוקטורנו Live כולל הופעות של מוזיקאים ישראליים מובילים, רוק ואלטרנטיב, סול, Fאנק , היפהופ, פולק אינדי ועוד, מופעי ספוקן וורד ופואטרי סלאם, הרצאות על הבר, ערבי קונספט, השקות ספרים, מסיבות ריקודי סווינג, אירועים פרטיים ושאר הפתעות. כל אלה חוברים ביחד כדי לתת לכם ליהנות מהאווירה של הנוקטורנו Live עד לשעות הקטנות של הלילה.

איכות בלתי מתפשרת

הסטנדרטים הגבוהים של נוקטורנו יהיו זמינים לכם גם בשעות הערב והלילה עם האוכל המוקפד והביתי של המקום, בר מלא בסוגי אלכוהול, תפריט קוקטיילים רחב ואקסקלוסיבי לשעות הערב ומערכת סאונד והגברה מהמתקדמות בתחום. מתחם ה- Live מכיל עד 120 אורחים, בחלל שעוצב במיוחד כדי לתת מענה לסאונד הטוב ביותר וחוויית בילוי לילית בסטנדרטים הגבוהים ביותר.